Ankara Diploma Tercüme

Ankara diploma tercüme İnfoyed Yeminli Tercüme Bürosu yeminli tercümanlarımızca yapılır. Tercüme edilen belge üzerine yeminli tercümanın ad-soyadı yazılır. Yeminli tercüman imzasını atar. İnfoyed Tercüme Bürosu kaşesi kullanılır. Bazı kuruluşlar bu diploma tercümesini kabul edebilirler.

Ankara diploma tercüme nasıl yapılır?

*Diplomanızı e-mail  ile, Whatsapp ile şirketimize göndermeniz yeterlidir.

*Müşterimizin e-mail adresine diploma tercüme fiyatı ve teslim süresi bildirilir.

Müşterimiz teklifimizi onayladığında çeviri işlemine başlanılır.

*Kaşeli-imzalı diploma tercüme müşterimizin e-mail adresine pdf formatında gönderilir. Veya kargo ile adresine teslim edilir.

Ankara diploma tercümesi fiyatları ne kadardır?

2024 yılı Ankara diploma tercümesi fiyatı İngilizce 200, Almanca 200, Arapça 250TL, Bulgarca 250 TL, Fransızca 250 TL, Rusça 300, Ukraynaca 300 TL’dir. Diğer pasaport tercümesi ücreti için 0312 4192099 telefon ile şirketimizi arayınız.

Ankara yeminli diploma tercümesi nasıl yapılır?

Diploma tercümesi İnfoyed konusunda uzman noter yeminli tercümanlarımızca yapılır. Diploma yeminli tercüme üzerine noter yeminli tercümanın ad-soyadı, yazılır. Yeminli tercüman imzasını atar. İnfoyed Yeminli Tercüme Bürosu kaşesi kullanılır. Bu belgeye yeminli diploma tercümesi denir.

Ankara noter onaylı diploma tercümesi nasıl yapılır?

Diploma yeminli tercümesi ve orijinal diploma ile notere gidilir. Noter belgeleri inceler. Doğru ve tam olduğunu kaşesi ve imzası ile teyit eder. Bu belgeye noter onaylı diploma tercümesi denir.

Diploma tercüme 2 nüsha hazırlanır. Bir tanesi müşteride kalır. Diğeri noterde saklanır. Noter tasdik ücreti 390TL’dir. (2023 Mart ayı). Her yıl ocak ve mart aylarında noter ücretleri artmaktadır.

Ankara Noter Onaylı Diploma Tercümesi Apostili Nasıl Yapılır?

T.C. eğitim kurumlarından alınan diplomalar Lahey ülkelerinde kullanılacak ise mutlaka noter onayı sonrasında Kaymakamlık / Valilikte apostil yapılmalıdır. Apostil ücreti yoktur.

Noter onaylı diploma tercüme T.C. Dışişleri bakanlığı onayı nasıl yapılır?

T.C. diplomaları için bazı ülkeler T.C. Dışişleri bakanlığı onayı isterler. Noter- Apostil olan diploma tercümeleri T.C. Dışişleri bakanlığı evrak başına 2023 Ocak ayı için 110 TL onay ücreti alırlar. Her yıl ocak ayında zamlanmaktadır.

Noter onaylı diploma tercüme konsolosluk onayı nasıl yapılır?

T.C. diplomaları için bazı ülkeler ( Katar- Suudi Arabistan) T.C. Dışişleri bakanlığı onayı sonrasında Konsolosluk onayı isterler. Ülkelere göre Konsolosluk onay ücreti değişmektedir.

Yeminli diploma tercümesi noteri ücretlidir. Apostil onayı ücretsizdir. Konsolosluk onayı ise ücretli bir işlemdir.

Diploma tercüme müşterilerimize e-mail ile veya kargo ile adresinize teslim edilir.