Ankara’da şirketinize diplomayı nasıl gönderebilirim?

Diplomanızı e-mail ile scan ile Whatsapp ile şirketimize göndermeniz yeterlidir.

Ankara diploma tercümesi nasıl yapılır?

Diploma tercümesi yeminli tercümanlarımızca yapılır. Tercüme edilen belge üzerine yeminli tercümanın ad-soyadı yazılır. Tercüman imzasını atar. Tercüme bürosu kaşesi kullanılır. Bazı kuruluşlar bu diploma tercümesini kabul edebilirler.

Ankara diploma tercümesi fiyatları ne kadardır?

Ankara diploma tercümesi fiyatı İngilizce, Almanca, Arapça 20 TL, Bulgarca 20 TL, Fransızca 25 TL, Rusça, Ukraynaca 30 TL’dir. Diğer pasaport tercümesi ücreti için şirketimizi arayınız.

Ankara yeminli diploma tercümesi nasıl yapılır?

Diploma tercümesi yeminli tercümanlarımızca yapılır. Tercüme edilen belge üzerine yeminli tercümanın ad-soyadı, imzasını atar. Tercüme bürosu kaşesi kullanılır. Bu belgeye yeminli diploma tercümesi denir.

Ankara noter onaylı diploma tercümesi nasıl yapılır?

Diploma tercümesini yeminli tercümanlarımız yapar, imzalar, tercüme bürosu kaşesi kullanılır. Daha sonra notere gidilir. Bu belgeye noter onaylı diploma tercümesi denir.

Ankara diploma tercümesi noter ücreti ne kadardır?

Diploma tercümesi 2 nüsha hazırlanır. Bir tanesi müşteride kalır. Diğeri noterde saklanır. Diploma tercümesi noter tasdik ücreti 169 TL’dir. (2020 Mart ayı). Her yıl ocak ve mart aylarında noter ücretleri artmaktadır.

Ankara Noter Onaylı Diploma Tercümesi Apostili Nasıl Yapılır?

T.C. eğitim kurumlarından alınan diplomalar Lahey ülkelerinde kullanılacak ise mutlaka noter onayı sonrasında Kaymakamlık / Valilikte apostil yapılmalıdır. Apostil ücreti yoktur.

Noter onaylı diploma tercüme T.C. Dışişleri bakanlığı onayı nasıl yapılır?

T.C. diplomaları için bazı ülkeler T.C. Dışişleri bakanlığı onayı isterler. Noter- Apostil olan diploma tercümeleri T.C. Dışişleri bakanlığı evrak başına 2020 Ocak ayı için 56 TL onay ücreti alırlar. Her yıl ocak ayında zamlanmaktadır.

Noter onaylı diploma tercüme konsolosluk onayı nasıl yapılır?

T.C. diplomaları için bazı ülkeler ( Katar- Suudi Arabistan) T.C. Dışişleri bakanlığı onayı sonrasında Konsolosluk onayı isterler. Ülkelere göre Konsolosluk onay ücreti değişmektedir.

Ankara diploma tercümesi nasıl teslim edilir?

Yeminli diploma tercümesi noteri ücretlidir. Apostil onayı ücretsizdir. Konsolosluk onayı ise ücretli bir işlemdir.

Diploma tercümesi e-mail ile veya kargo ile adresinize teslim edilir.