Diploma Çevirisi

Diploma çevirisi yapılabilmesi için diplomanızı  infoyed@gmail.com adresine ı mail ile göndermeniz yeterlidir. En kısa zamanda çevirisi e-mail adresine gönderilecektir. Resmi kurumlar noter onaylı diploma çeviri alması gerekir, bu, çevirinin resmi ve yasal olarak kabul edilmesini sağlar. Diploma çevirisi, profesyonel İnfoyed yeminli tercümanları tarafından diplomaların yeminli çevirileri yapılır.  Diploma yeminli çeviri fiyatları diplomanın çeviri dili ve karakter sayılarına göre değişmektedir. Genellikle çeviri dillerine göre aynı gün veya birkaç gün içinde teslim edilir.

Diploma çeviri üzerinde kişinin ad soyadı, üniversite adı, fakülte, bölüm, derece, mezuniyet tarihi bulunur. Diploma çevirisi Lahey ülkelerinde kullanılacak ise Kaymakamlık / Valiliklerde apostil onayı alınmalıdır.

Diploma çevirisi nasıl yapılır?

*Diplomanızı infoyed@gmail adresine gönderiniz.

* İnfoyed çalışanları çeviri fiyatını ve teslim süresini müşterilerimizin e-mail adresine gönderir.

* Müşterimiz teklifimizi onayladığını şirketimize bildiri.

* Infoyed yeminli tercümanları diplomanın çevirisine başlar

* Diploma yeminli çevirisi müşterimizin e-mail adresine gönderilir.

Diploma yeminli çeviri nasıl yapılır?

Diplomalarınız çevirileri Infoyed yeminli tercümanlarımız tarafından aslına uygun, tam ve anlaşılır bir şekilde yapılır.

Çeviri belgesi üzerinde yeminli tercümanın adı-soyadı-imzası, Infoyed tercüme bürosu kaşesi bulunur. Bazı resmi kurumlar bu çeviriyi kabul edebilirler.

Noter onaylı diploma çeviri nasıl yapılır?

Infoyed yeminli tercüman tarafından yapılan yeminli diploma çeviri en az 2 nüsha olarak yapılır. Bir tanesi müşteride diğeri noterde saklanır. Noter belgeleri inceler. Kaşe ve imzasını kullanır. Bu belgeye noter onaylı diploma çeviri adı verilir.

Yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’de eğitime devam edebilmeleri veya YÖK Diploma denklik başvurusu yapabilmeleri için noter onaylı diploma çevirisi yaptırmaları gerekir.

Diploma Çevirisi Örnekleri

Doktora diploması çevirisi

Yüksek lisans diploma çevirisi

Lisans diploma çevirisi

Ön lisans diploma çevirisi

Lise diploma çevirisi

Öğrenci belgesi çevirisi

Diploma çeviri ne kadardır?

2024yılı Diploma çevirisi fiyatı İngilizce 200 TL, Arapça 250 TL, Almanca 250 TL, Bulgarca 250 TL, Fransızca 250 TL, Azerice, Rusça, Ukraynaca 250 TL’dir. Diğer diller için şirketimizi arayınız.

Noter Onaylı diploma çevirisi ne kadardır?

Noter onaylı diploma çevirisi fiyatı noterde yarım sayfa olarak kabul edilir. Tek sayfa noter onayı 398 TL ’dir. (2024 Mart ayı)

E-mail veya kargo ile çeviri teslimi yapılır.

Diploma Çevirisi | Diploma Yeminli Çeviri

Diploma çevirisi nasıl yapılır? Diploma yeminli çeviri nasıl yapılır? Noter onaylı diploma çeviri nasıl yapılır? Diploma çeviri ne kadardır?

Diploma çevirisi nedir?

Diploma çevirisi, bir kişinin yurtdışı veya yurtiçi eğitim durumunu anlatan bir belgenin orijinal dilden başka bir dile doğru, tam, eksiksiz ve anlaşılır bir şekilde çeviri yapılmış halidir.

Diploma çevirisi ne zaman gerekir?

*Yurtdışı iş başvurusu yaparken,

*Yurtdışı bir üniversiteye lisans veya yüksek lisans yapmak isteyen kişilerin noter onaylı diploma çevirisine ihtiyaç vardır.